Strona technologyreview.com jest zdecydowanie ciekawą propozycją dla osób interesujących się nowymi technologiami. Znajdziemy tu informacje zarówno z branży komputerowej, jak i biotechnologii, technologii kosmicznej czy nowoczesnego marketingu.

MIT (Massachusetts Institute of Technology), to jedna z najlepszych uczelni na świecie. Strona, której patronują jest więc wiarygodnym źródłem informacji dotyczących nowoczesnych technologii.

Artykuły pisane są w miarę przystępnym językiem (to znaczy – nie trzeba mieć doktoratu z informatyki, żeby zrozumieć o czym piszą), a tematy zdecydowanie ciekawe.

Na stronie znajdziemy informacje o najnowszych planach Tesli dotyczących autonomicznych samochodów, o firmach biotechnologicznych, które zajmują się analizą ludzkiego genomu czy o firmach tworzących najnowsze okulary do wirtualnej rzeczywistości.

Znajdziemy też tutaj ciekawe zestawienia (np. najbardziej inteligentne firmy 2016 roku, najciekawsze nowe technologie, które mają szansę zmienić świat, etc.).

Jest to zarówno dobre źródło wiedzy dla pasjonatów, jak i po prostu ciekawa strona do poczytania przy porannej kawie, kiedy akurat boredpanda nie działa ;))

Przyjemnego czytania.

http://www.technologyreview.com