Jeżeli interesuje Was biohacking, polecam zerknąć na ciekawy blog biohackingowy: https://blog.bulletproof.com/

Na blogu tym znajdziecie różne interesujące informacje dotyczące tego w jaki sposób można się usprawnić (w dużym skrócie mówiąc). Jest tam sporo o tym co jeść, jak jeść, kiedy jeść i tym podobne (jest o keto-diecie, paleo-diecie, detoksykacji, etc.). Są też informacje dotyczące wspomagania zdrowia przy pomocy różnego rodzaju suplementów, nootropów oraz w sposób naturalny (przykładowo: zdrowy sen). Są tam informacje dotyczące wzmacniania kognitywnego, spalania tłuszczu, radzenia sobie ze stresem, i tym podobne.

Materiały znajdujące się na stronie są zaprezentowane w formie artykułów, podcastów, infografik, filmików czy przepisów.

Pamiętajcie oczywiście, żeby zanim zastosujecie jakąś drastyczną dietę albo spróbujecie usprawniających specyfików przedstawionych na tej stronie, skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż niektóre specyfiki mogą mieć różne niechciane efekty uboczne lub wchodzić w interakcję z przyjmowanymi lekami a niektóre diety mogą być niewskazane w niektórych sytuacjach.