Accuweather

https://www.accuweather.com/pl/pl/poland-weather
Wiele osób twierdzi, że najlepiej prognozują pogodę specjaliści z Accuweather (accuweather.com), więc ich stronę polecam na początek. Pierwsze co warto zrobić po wejściu na stronę, to sprawdzić na jakiej skali wyrażona jest temperatura i jeśli są to stopnie Farenheita, a nie bardzo kojarzymy tę skalę, to w prawym górnym rogu mamy możliwość zmiany na stopnie Celsjusza.

ICM, czyli meteo.pl

http://www.meteo.pl/
Druga strona warta polecenia, to strona meteo.pl stworzona przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW, które prezentuje prognozę pogody na 60-84 godziny i prognozę falowania Morza Bałtyckiego na 84 godziny, ponadto umożliwia sprawdzenie godzinowej rozpiski z opadami (słupki), odczuwalną temperaturą, etc. Można też zobaczyć sprawdzalność ich prognoz. Z polskich stron ta wydaje się najciekawsza.

Prognoza z telewizji w Internecie, czyli TVN Meteo

https://tvnmeteo.tvn24.pl/
Z innych stron, na których można sprawdzać pogodę, warto też pamiętać o TVN Meteo. Stacja oprócz nadawania informacji pogodowych przez całą dobę w telewizji, prezentuje informacje w sieci.

Strony portali informacyjnych

Oczywiście prognozę pogody można znaleźć też na stronach portali internetowych, co jest wygodne, gdyż nie trzeba specjalnie wyszukiwać prognozy, a po prostu zerknąć na nią podczas przeglądania wiadomości na danym portalu, np. onet.pl i wp.pl

Udanej pogody życzę!